Biura na godziny

Wynajem biura na godziny to rozwiązanie, które sprawdzi się u każdego, kto szuka miejsca do pracy w niepełnym wymiarze godzin. Biuro na godziny to oszczędność i możliwość pracy w najnowocześniejszych przestrzeniach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz miejsce dopasowane do swoich potrzeb.

 

Biuro na godziny – u kogo sprawdzi się takie rozwiązanie?

 

Wynajem biur na godziny to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają przestrzeni biurowej na kilka lub kilkanaście godzin tygodniowo, czyli freelancerów, małych firm czy start-upów, ale także dla osób, które są w mieście przejazdem i chcą przy tej okazji popracować w sprzyjających warunkach. Wszystkie nasze biura do wynajęcia na godziny są w pełni profesjonalne i przystosowane do wymogów najbardziej wymagających klientów. Biura na godziny to idealna odskocznia od pracy w domu, profesjonalne rozwiązanie na spotkania z klientami czy miejsce do przeprowadzenia rozmowy o pracę. Wszystkie nasze biura zlokalizowane są w biznesowej, bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

 

Wynajem biur na godziny – co możesz zyskać?

 

Wynajem biura na godziny to rozwiązanie, które niesie za sobą cały szereg korzyści. Przede wszystkim płacisz wyłącznie za czas, który realnie spędzasz w biurze. Bez stałych miesięcznych opłat, bez czynszu. Nie musisz się martwić o żadne dodatkowe rachunki i koszty. Decydując się na biuro na godziny, wszystkie rzeczy otrzymujesz w cenie wynajmu, a należą do nich m.in.:

  • obsługa recepcji,
  • w pełni wyposażone biuro,
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego,
  • możliwość korzystania z zaopatrzonego aneksu kuchennego (nielimitowana kawa i herbata),
  • szybkie łącza,
  • nowoczesne i eleganckie wnętrza,
  • bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Ponadto bierzemy na siebie pozostałe koszta związane z utrzymaniem biura jak np. sprzątanie. Biura na godziny to możliwość dostosowania godzin pracy według własnych upodobań i potrzeb. Możesz przyjść o dowolnej porze w godzinach otwarcia naszej firmy. Pracuj tyle godzin, ile potrzebujesz.

 

Wynajem biura na godziny dostosowany do Twoich potrzeb

 

Dbamy o to, aby każdy nasz klient znalazł miejsce w pełni dostosowane do swoich potrzeb pod względem aranżacji (eleganckie, prestiżowe, kameralne, mniej oficjalne) czy potrzebnego wyposażenia (telefony stacjonarne, drukarki, ksero, fax, etc.). Służymy pomocą w celu znalezienia najlepszej kombinacji. Wiemy, jak ważny jest wygląd przestrzeni biurowej w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy, dlatego nasze biura na godziny to idealne miejsce na przeprowadzenie spotkania z potencjalnymi i obecnymi kontrahentami.

Ponadto, do dyspozycji najemców są także sale konferencyjne. Spotkania w większym gronie to już nie problem! Wszystkie nasze biura wyróżniają się elegancją i dbałością o każdy szczegół. Cenimy Twój czas, dlatego zadbaliśmy o to, aby proces wynajmu biura na godziny był możliwie jak najprostszy. Formalności możesz dokonać podczas umówionego spotkania lub online. Tak, jak Ci wygodniej. Szukasz innego rozwiązania? Sprawdź nasze biura do wynajęcia lub biura wirtualne.
 

elastyczna umowa od 1 miesiąca

wszystkie usługi na jednej fakturze

możliwość zmniejszania i zwiększania powierzchni

profesjonalna pomoc recepcji

dostęp do nowoczesnego sprzętu biurowego

biuro gotowe do wynajęcia w jeden dzień