Biura wirtualne

Wirtualne biuro to rozwiązanie skierowana przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją działalność gospodarczą, małych firm, które nie potrzebują stałego miejsca pracy oraz dużych przedsiębiorstw, które rejestrują np. spółki celowe dla poszczególnych projektów.Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była zarejestrowana w rozpoznawalnym adresie, jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź, ile mamy Ci do zaoferowania. 

 

Biuro wirtualne, które sprawdzi się w Twoim biznesie 

 

Biuro wirtualne to usługa bardzo elastyczna, która pojawiła się w odpowiedzi na potrzeby freelancerów oraz mikro- i małych przedsiębiorstw. Dzięki niej każdy kto zakłada i prowadzi swoją firmę, a nie potrzebuje konkretnego, stałego miejsca pracy lub nie ma adresu, na jaki mógłby zarejestrować firmę, może zyskać rozpoznawalną, prestiżową lokalizację w biznesowym centrum Warszawy w biurowcach klasy A. To także idealna opcja dla większych przedsiębiorstw, które chcą zlecić obsługę usług biurowych zewnętrznej firmie. Jeżeli wykonujesz wolny zawód, dopiero otwierasz swoją działalność gospodarczą lub zależy Ci na oddelegowaniu części zadań, to rozwiązanie, które powinieneś rozważyć. W naszej ofercie znajdziesz tanie wirtualne biuro, które spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

Wirtualne biuro – najważniejsze zalety

 

Wirtualne biuro to szereg korzyści, które sprawią, że każdy przedsiębiorca zyska więcej komfortu i elastyczności w prowadzeniu firmy. Do największych zalet tego rozwiązania należy zaliczyć:

  • adres do prowadzenia działalności w śródmieściu Warszawy (najnowocześniejsze biurowce),
  • pełną obsługę korespondencji w imieniu klienta (informacja mailowa o odbiorze korespondencji w tym samym dniu),
  • skanowanie korespondencji w ciągu jednego dnia roboczego (jednorazowo lub jako zlecenie stałe),
  • udostępnione linie telefoniczne z warszawskim numerem i obsługą asystencką.

Dzięki temu nie umknie Ci żaden ważny list urzędowy ani rozmowa telefoniczna. Wszystkim zajmiemy się my, abyś Ty mógł skupić się na rozwijaniu firmy. Oddelegowywanie niepotrzebnych zadań to jeden z kroków do sukcesu w biznesie. Ponadto decydując się na nasze wirtualne biuro, zyskujesz atrakcyjne zniżki na wynajem sal konferencyjnych oraz coworking, a także pełną obsługę spotkań biznesowych w każdej naszej lokalizacji.

 

Znajdź idealne wirtualne biuro z OmniOffice!

 

Biuro wirtualne to rozwiązanie, które w realny sposób pomoże Ci rozwinąć działalność swojej firmy. Po pierwsze zyskujesz adres, na który możesz założyć swoją działalność gospodarczą, a po drugie nie musisz się martwić obsługą korespondencji. Nasi pracownicy służą profesjonalną pomocą w wyborze idealnego biura. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Biura wirtualne to rozwiązanie szyte na miarę nowoczesnych przedsiębiorców ceniących sobie elastyczność. Nie czekaj, zrób krok w stronę sukcesu. Z naszą pomocą rozwiniesz swoją działalność, pozbędziesz się żmudnych i zabierających cenny czas obowiązków związanych z ogarnianiem usług biurowych. Jeżeli szukasz biura stacjonarnego, sprawdź nasze biura na wynajem . 

elastyczna umowa od 1 miesiąca

wszystkie usługi na jednej fakturze

możliwość zmniejszania i zwiększania powierzchni

profesjonalna pomoc recepcji

dostęp do nowoczesnego sprzętu biurowego

biuro gotowe do wynajęcia w jeden dzień