Biura serwisowane

Biuro firmowe to miejsce do codziennej pracy dla całego zespołu, a także przestrzeń, w której przyjmuje się kontrahentów i gości. Powinna zatem spełniać funkcje użytkowe oraz wpisywać się w wysokie standardy reprezentacyjne. Takie możliwości dają nowoczesne biura serwisowane, których coraz więcej można spotkać w centrach największych miast w naszym kraju. Czym się wyróżniają i kiedy warto postawić na właśnie takie rozwiązanie? 

 

Biura serwisowane – wybór idealny 

 

Termin „biura serwisowane” wciąż nie jest powszechnie znany. Wiele osób wciąż nie słyszało jeszcze o takim rozwiązaniu, a może się ono stać korzystną alternatywą zwłaszcza dla małych i średnich firm poszukujących profesjonalnego otoczenia biznesowego, jak i korporacji poszukujących elastycznych rozwiązań w standardzie, do którego są przyzwyczajone.

Czym są biura serwisowane? Tym mianem określa się w pełni wyposażone przestrzenie do pracy, przygotowywane dla firmy przez zewnętrznego operatora. Przedsiębiorca zyskuje siedzibę do działania, ale do zysków zaliczają się także:

  • obsługa recepcyjna,
  • poczekalnia dla gości,
  • przestrzeń chill out,
  • zaplecze socjalne,


a nawet dodatkowe sale konferencyjne w ramach jednej umowy. Cały sprzęt, jaki trzeba mieć przy sobie, gdy chce się prowadzić tego typu biuro serwisowane, to najczęściej własny komputer. 

 
 

Nowoczesne biuro serwisowane – zadbaj o wizerunek firmy! 

 

Biura serwisowane zazwyczaj są zlokalizowane w centrach dużych miast lub w dzielnicach, w których rozwinęły się strefy ekonomiczne i zagłębia biurowe. Chętnie lokuje się je w nowoczesnych biurowcach. W końcu tego typu przestrzeń ma odpowiadać potrzebom biurowym, a także wpływać korzystnie na budowanie wizerunku firmy. 

 

Biura serwisowane – szeroki wachlarz usług dodatkowych 

 

Biura serwisowane to przestrzeń dopasowana wielkością i formą do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Można wynająć jeden gabinet dla niewielkiego zespołu, kilka większych pomieszczeń, a nawet sale konferencyjne. Ich wielkość dobiera się do zmieniających się potrzeb danego biznesu. Dodatkowo cały czas ma się dostęp do ogólnej recepcji, zaplecza sanitarno-socjalnego oraz serwisu sprzątającego. 

 
 

Biuro serwisowane dopasowane do Twoich potrzeb 

 

Czy warto korzystać z biur serwisowanych? Takie rozwiązanie daje szereg możliwości, z których chętnie korzystają nasi klienci. Podstawową zaletą takiej opcji są znacznie niższe koszty utrzymania biura serwisowanego niż przy standardowych modelach działania. Nie trzeba martwić się o długie umowy najmu ani przywiązywać się do konkretnego metrażu. Biuro serwisowane może rosnąć lub maleć w zależności od bieżących potrzeb. Nasi klienci, którzy zdecydowali się na biura serwisowane, bardzo cenią sobie wygodę takiego rozwiązania. Otrzymują bowiem w pełni wyposażone biuro, z dostępem do wszystkich mediów, zapleczem, pracownikami biurowymi w recepcji oraz serwisem sprzątającym.

Biura serwisowane, dostępne są również w formie coworkingu, zapewniają elastyczne rozwiązania dla klientów poszukujących małych przestrzeni. Odkryj inspirującą atmosferę i wygodę, funkcjonalne biura coworkingowe które spełnią twoje potrzeby.

 
 

Korzyści z wynajmu biur serwisowanych 

 

Dzięki wymienionym wcześniej korzyściom, oszczędza się czas potrzebny na przystosowanie wynajętej przestrzeni do potrzeb firmy. Nie trzeba martwić się zakupem wyposażenia oraz organizacją miejsca. Zespół sprzątający dba o czystość biura, a pracownicy recepcji zajmują się kwestiami odbioru lub przekazania paczek kurierowi, co dodatkowo usprawnia codzienną pracę.

Za koszt wszystkich wymienionych usług, wynajem oraz mediów płaci się na jednej fakturze, co także wpływa na komfort bieżącego działania.

Biura serwisowane to także większa elastyczność działania. Skoro nie podpisuje się długoterminowej umowy, można łatwo zmieniać siedziby oraz sprawnie odpowiadać na zmiany rynku lub potrzeb firmy. Dzięki temu w wielu sytuacjach zyskuje się znaczącą przewagę nad konkurencją.

 

Nowoczesne biura serwisowane dla Twojej firmy – sprawdź ofertę Omnioffice!

 

W Omnioffice wiemy, że biura serwisowane to ciekawa alternatywa dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy szukają rozwiązań szytych na miarę ich biznesów. Dlatego też nieustannie poszerzamy ofertę w największych miastach na terenie Polski. Działamy już w Warszawie i Krakowie. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz przestrzeni tylko na określony czas, możesz skorzystać z biura na godziny. Wszystkie pomieszczenia oddane do Twojej dyspozycji dostępne są w wysokim standardzie tak, byś mógł cieszyć się z korzystania z powierzchni biurowej.

Wszystkie nasze biura są zlokalizowane w biznesowym centrum Warszawy, zawsze przy linii metra. Każda przestrzeń jest dopasowywana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Dlatego stawiamy na współczesne budownictwo. Wszystko po to, by dostarczać naszym klientom miejsca biurowe spełniające najwyższe standardy.

Chcesz poznać pełną ofertę i poszukać idealnego biura serwisowanego dla Twojej firmy? Wejdź na stronę: www.biuraserwisowane.pl i zobacz, jak możemy na co dzień pomóc w rozwoju Twojego biznesu.
 

elastyczna umowa od 1 miesiąca

wszystkie usługi na jednej fakturze

możliwość zmniejszania i zwiększania powierzchni

profesjonalna pomoc recepcji

dostęp do nowoczesnego sprzętu biurowego

biuro gotowe do wynajęcia w jeden dzień