Blog

Czym jest coworking – na czym polega, jakie są jego zalety i wady?

Jesteś freelancerem? Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Jeżeli nie możesz skupić się na pracy w domowych warunkach, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest przestrzeń coworking. Poznaj zalety i wady biur coworkingowych i sprawdź, czy jest to oferta dla Ciebie.

Czym są biura serwisowane i co obejmuje ich wynajem?

Szukasz biura dla Twojej firmy? W najbliższym czasie Twój zespół się powiększy lub przeciwnie – zmniejszy? Atrakcyjną alternatywą dla standardowej umowy najmu powierzchni biurowej jest biuro serwisowane. Co to jest biuro serwisowane? Jakie korzyści płyną z jego wynajmu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Czym jest wirtualne biuro i ile kosztuje jego wynajem?

Wirtualne biuro to sposób na pozyskanie prestiżowego adresu dla działalności, dostępu do biurka lub sali konferencyjnej i szeregu innych korzyści. Należy jednak pamiętać o tym, że korzystanie z biura wirtualnego budzi również pewne wątpliwości. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Biuro open space – co to jest? Zalety, wady i koszt wynajmu

Biurka ustawione w rzędach i oddzielone między sobą ściankami biurkowym, za którymi ludzie pracują przy komputerach, ze słuchawkami na uszach i mikrofonami przy ustach – to widok, który szczególnie często można zobaczyć w amerykańskich filmach. Dziś popularne biura open space, bo właśnie o nich mowa, są wypierane przez bardziej kameralne rozwiązania. Czy opłaca się wynająć biuro open space?

Czym jest inteligentne biuro i jak je urządzić?

Smart office to nie tylko koncepcja z przyszłości – to biura już dostępne w ofercie deweloperów i operatorów powierzchni biurowych. Nowoczesne rozwiązania, w tym automatyzacja, nie tylko podnoszą komfort pracy, ale również generują oszczędności, które z perspektywy najemców są mile widziane. Szukasz biura dla swojej firmy? Poznaj argumenty przemawiające za wyborem smart office.

Rynek biur serwisowanych w Warszawie – zmiany i trendy w 2024 roku

Firma wynajmuje przestrzeń biurową, a następnie ją aranżuje i użytkuje – jeszcze do niedawna był to standard na rynku biurowym. W postpandemicznej rzeczywistości coraz więcej przedsiębiorców wybiera jednak elastyczność. Rezultat – rosnące zainteresowanie biurami serwisowanymi. Ten model wynajmu cały czas również ewoluuje, co widać na przykładzie oferty OmniOffice.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie biura serwisowanego? Kluczowe aspekty

Uważasz, że w przypadku Twojej firmy biuro serwisowane sprawdzi się lepiej niż klasyczny wynajem? Pozostaje tylko znaleźć optymalną przestrzeń. Na tym etapie ważne jest, aby nie popełnić błędów. Zapoznaj się zatem z poniższą listą – znajdują się na niej kluczowe kryteria, które trzeba uwzględnić podczas poszukiwań biura serwisowanego.